Tekipdeyiz

Tunceli’de 24 Ocak 2024 Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahalleler

Tunceli’de 24 Ocak 2024 Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahalleler
20 views
22 Ocak 2024 - 10:58

24 Ocak 2024 Çarşamba günü Tunceli’de  elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahallelerin güncel tam listesi.

24 Ocak 2024 Pülümür / Tunceli Elektrik Kesinti HaberiTunceli Pülümür ilçesinde bugün toplam 8 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Tunceli genelinde farklı ilçelerde meydana gelen Elektrik Kesintisi arızaları ve kesintileri yaşam süreçlerini olumsuz etkiliyor, ve bu durumdan Pülümür de nasibini alıyor. Kesintinin ne kadar süreceği konusunda endişe ve merak hakimken, 2024-01-24 tarihli Tunceli, Pülümür Elektrik Kesintisi ve Arıza Durumu haberimizde bu konuyla ilgili en güncel bilgileri ve ayrıntıları bulabilirsiniz.

Elektrik kesintisinin tahmini süresi : 8 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Tunceli
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Pülümür
Elektrik kesintisinden etkilenen yerler : MERKEZ MAH. – ECEVİT MAH. – MEYDANLAR MAH. –
Elektrik Kesintisi Nedeni : Yatırım Çalışması
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 24 Ocak 2024 Çarşamba 09:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 24 Ocak 2024 Çarşamba 17:00
Haber Kaynağı : Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.

24 Ocak 2024 Merkez / Tunceli Elektrik Verilmeyecektir

Tunceli ilinde 2024-01-24 tarihinde Merkez ilçesinde 6 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, Tunceli genelindeki kesinti programlarıyla yaşamın nasıl etkilendiğini gösteriyor. Özellikle Merkez ilçesi, kesintinin olumsuz etkilerinden en çok etkilenen bölgelerden biri. Bu kesinti süresince hangi bölgelerin etkileneceği ve alternatif çözüm önerileri için güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tunceli Merkez Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 6 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Tunceli
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Merkez
Tunceli Merkez Elektrik kesintisinden Etkilenen Bölgeler : CUMHURİYET MAH. – BABAOCAĞI KÖYÜ – PINAR KÖYÜ – ÇALKIRAN KÖYÜ – DİYAP AĞA MAH. – KARDELEN KÖYÜ – FİKRİPAŞA MAH. – DALÖREN KÖYÜ – TAŞITLI KÖYÜ – GEYİKSUYU KÖYÜ – BEŞELMA KÖYÜ – UZUNDAL KÖYÜ – DÜZPELİT KÖYÜ – OKURLAR KÖYÜ – ALTINYÜZÜK KÖYÜ – KARŞILAR KÖYÜ – DİLEK KÖYÜ – SARITAŞ KÖYÜ – YÜCELDİ KÖYÜ – SARISALTIK KÖYÜ – BALKAYNAR KÖYÜ SEYİT MEMETLER MEZRA – BALKAYNAR KÖYÜ BALOLAR MEZRA – ATADOĞDU KÖYÜ – HALİTPINAR KÖYÜ – ALANCIK KÖYÜ YOĞUN TOPRAK MEZRA – ÇAĞLARCA KÖYÜ ÜZÜMLÜ MEZRA – ÇAĞLARCA KÖYÜ – DOĞAN KÖYÜ – ULUKALE KÖYÜ – TORATLI KÖYÜ – BOZAĞAÇ KÖYÜ – BULGURTEPE KÖYÜ – İN KÖYÜ – ALTINÇEVRE KÖYÜ – KALECİK KÖYÜ – YENİDOĞDU KÖYÜ – ÇAYTAŞI KÖYÜ – KÖPRÜBAŞI MAH. – ALANCIK KÖYÜ – KARACA KÖYÜ – KARAOĞLAN KÖYÜ – YENİ MAH. – BEŞELMA KÖYÜ DARIKOLU MEZRA – PULUR MAH. – ÇAĞLARCA KÖYÜ HOPAĞAÇ MEZRA – YEMİŞDERE KÖYÜ – AKPINAR KÖYÜ KUZULUK MEZRA – ÇAĞLARCA KÖYÜ ERENLER MEZRA – AKPINAR KÖYÜ – KARAÇAVUŞ KÖYÜ – BOYDAŞ KÖYÜ – TÜRKTANER KÖYÜ – KAVUKTEPE KÖYÜ – GEÇİMLİ KÖYÜ – DERVİŞCEMAL KÖYÜ – BUZLUPINAR KÖYÜ – ÇIĞIRLI KÖYÜ – BİLGEÇ KÖYÜ – AKDEMİR KÖYÜ – PAYAMDÜZÜ KÖYÜ – KAVUKTEPE KÖYÜ YORGANLI MEZRA – KUŞLUCA KÖYÜ –
Tunceli Merkez Elektrik Kesintisinin Sebebi : İşletme Çalışması
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 24 Ocak 2024 Çarşamba 10:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 24 Ocak 2024 Çarşamba 16:00
Haber Kaynağı : Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.

24 Ocak 2024 Merkez / Tunceli Elektrik Arıza Bilgisi

Tunceli ilinde 2024-01-24 tarihinde Merkez ilçesinde 4 saat 1 dakika süreyle elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, Tunceli genelindeki kesinti programlarıyla yaşamın nasıl etkilendiğini gösteriyor. Özellikle Merkez ilçesi, kesintinin olumsuz etkilerinden en çok etkilenen bölgelerden biri. Bu kesinti süresince hangi bölgelerin etkileneceği ve alternatif çözüm önerileri için güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tunceli Merkez Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 4 saat 1 dakika
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Tunceli
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Merkez
Tunceli Merkez’ta Elektrik Kesintisine Maruz Kalacak Alanlar : ATATÜRK MAH. – TAHT KÖYÜ – AKTULUK MAH. –
Tunceli Merkez’ta Elektrik Kesintisi Gerekçesi : İşletme Bakım Çalışması (Ekip)
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 24 Ocak 2024 Çarşamba 10:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 24 Ocak 2024 Çarşamba 14:01
Haber Kaynağı : Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.