Tekipdeyiz

The Witcher 3.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak? Netflix

The Witcher 3.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak? Netflix
76 views
01 Temmuz 2023 - 16:06

The Witcher 3.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, gelecek mi, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

The Witcher 3.sezon 2.kısım hakkında

20 Aralık 2019’da Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal dizisidir. 2 yılda bir yeni sezonları yayınlanan dizi, 2021 yılının ardından 3.sezonu ile geri döndü.

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı eserinden uyarlanan dizi, fantastik, dram ve aksiyon türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey ve Eamon Farren, Mecia Simson, Mimi Ndiweni ve MyAnna Buring gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb‘de 524 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,1‘lik puana sahip oldu.

Dizinin 3.sezonu 2 kısım halinde yayınlanacak. 3.sezon ilk 5 bölümü 29 Haziran’da yayınlanırken, 2. kısım bölümleri ise 3 bölüm olarak platforma eklenecek.

3.sezon 1.kısım bölümlerini bir çırpıcıda bitiren diziseverlerin aklında soru ise The Witcher 3.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

The Witcher konusu

Dizinin konusu, Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurur. Şimdi üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir yer hâline gelen Kıta’da yollarını bulmayı öğrenmelidir. Yüzyılı aşkın süredir bir arada yaşayan insan, cüce ve elflerin arasındaki barışın sona ermesi ile ırklar arası bir savaş patlak verir. The Witcher olarak tanınan suikastçı Geralt of Rivia isimli çocuğun doğumu beklenmektedir. Bu çocuk dünyanın dengesini değiştirecek güçlere sahiptir.

The Witcher oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey ve Eamon Farren, Mecia Simson, Mimi Ndiweni ve MyAnna Buring gibi isimler yer alıyor.

The Witcher 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in resmi Twitter hesabında, dizinin 3. sezon için birinci kısmının 29 Haziran 2023‘te Netflix’te, ikinci kısmının ise 27 Temmuz 2023’te platforma düşeceği açıklandı.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Fragmanı

The post The Witcher 3.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak? Netflix appeared first on Yorum Güncel.