Tekipdeyiz

Teşkilat 75. bölüm full izle: Teşkilat son bölüm tek parça izle

Teşkilat 75. bölüm full izle: Teşkilat son bölüm tek parça izle
106 views
21 Mayıs 2023 - 11:42

Teşkilat 75. bölümü heyecanla bekleniyor. Her pazar akşamı ekrana gelen dizi izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Teşkilat 75. bölümde Efkar, Ömer’i kurtaran hamleyi yaptıktan sonra Francis’in radarına takılır. İşte Teşkilat 75. bölüm full izle…

Teşkilat 75. bölümü izlemek isteyenler konu hakkında araştırmalara başladı. TRT 1’de yayınlanan dizi her her hafta sevenleriyle buluşuyor. Teşkilat 75. bölümde Siyah İnci’nin sunduğu kanıtla gerçekler karşısında daha fazla direnemeyen Zehra, kendini bir kararın arifesinde bulur. İşte Teşkilat 75. bölüm full izle…

TEŞKİLAT 75. BÖLÜM FULL İZLE

TEŞKİLAT 75. BÖLÜM ÖZETİ

İkinci defa kızının ölümüyle yüzleşen Hartley, bu durumu hazmetmekte güçlük çeker. Amaçları uğruna kızının ölümüne göz yumması David Hartley’in daha acımasız yollara başvurmasına sebep olur.

Efkar, Ömer’i kurtaran hamleyi yaptıktan sonra Francis’in radarına takılır. Efkar’dan haber alamayan Korkut ise Halit Başkan’dan zorlu bir görev için emir alır.

Siyah İnci’nin sunduğu kanıtla gerçekler karşısında daha fazla direnemeyen Zehra, kendini bir kararın arifesinde bulur.

Kaybedecek bir şeyi kalmayan Hartley ise artık ‘Gece Bekçisi’ olarak harekete geçer. Hartley’in ‘Gece Bekçisi’ olarak yapacağı ilk hamle hem Ömer’i hem de Efkar’ı zorlu bir durumun içine doğru sürükleyecektir!