Tekipdeyiz

Şeyma Subaşı hüsrana uğradı!

Şeyma Subaşı hüsrana uğradı!
95 views
19 Mayıs 2023 - 8:39

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi nikah masasına oturarak mutluluğa adım atmıştı. Sosyal medya hesabında paylaşımlarını ücretli hale getiren Şeyma Subaşı’nın, bu kazanç kapısından istediğini elde edemediği ortaya çıktı.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı geçtiğimiz haftalarda Mohammed Alsaloussi ile evlenmiş ve yeni bir hayata adım atmıştı.

Şeyma Subaşı hüsrana uğradı! - Resim : 1

Sosyal medyayı kendisi için kazanç kapısı haline getiren Şeyma Subaşı, Instagram’da 2 milyon 900 bin takipçiye sahip. Kendisine buradan yeni bir kazanç kapısı elde etmeye çalışan Şeyma Subaşı, ‘ücretli abonelik’ sistemi başlatmıştı.

Şeyma Subaşı hüsrana uğradı! - Resim : 2

134.99 TL ücret isteyen Subaşı, burada istediğini bulamadı. Sabah yazarı Bülent Cankurt bu konuya köşe yazısında şu ifadeler ile yer verdi:

“Geçen ay yüzbinlerce abonesi olduğu konuşulan Şeyma’nın abone sayısının daha 5 bini bile bulmadığını ve artırmak için kampanya başlattığını yazmıştım.

5 bininci aboneye cep telefonu, 10 bininciye yurtiçi tatili ve 20 bininciye de yurtdışı tatili hediye edeceğini vadeden Şeyma önceki gün yeni bir kampanya duyurusu yapınca merak edip araştırdım.

Şeyma Subaşı hüsrana uğradı! - Resim : 3

Meğer Şeyma’nın abone sayısı daha bini bile bulmamış! Abonelik bölümündeki en yüksek beğeni sadece 719; o da İstanbul’daki nikahından paylaştığı postu. Görünen o ki, Şeyma’nın özel hayatı para etmiyor!”