Tekipdeyiz

PUBG Mobile 2.6 “Gameloop” Güncelle – İndir

PUBG Mobile 2.6 “Gameloop” Güncelle – İndir
84 views
18 Mayıs 2023 - 11:49

PUBG Mobile 2.6 Gameloop Güncelleme Yap ve APK, İndir ile PC cihazlarınızda oyunu hemen son sürüm olarak güncelleyebileceksiniz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyununu bilgisayarları üzerinden Gameloop isimli emülatör programıyla oynayan oyuncular için bir rehberdir. Bu içeriğimiz sayesinde PUBG Mobile oyununu 2.6 versiyonu olan son sürüme hemen yükseltebileceksiniz.

PC cihazlarda oyunu oynayanlar genellikle Gameloop kullandıkları için gelen güncellemeler yapılmayınca nasıl son sürüme yüklselterek oynayabileceklerini merak ediyorlar. Bizde tüm oyun severlerin Bilgisayarları üzerinden oyunu sorunsuz oynamalarını sağlayacak olan bu güncellemeler hakkında bilgi vermek ve Gameloop cihazlarına PUBG Mobile 2.6 İndir seçeneklerini gerçekleştirmek adına yardımcı oluyoruz.

PUBG Mobile 2.6 “Gameloop” Güncelleme Yap, İndir

100 Kişinin bir uçaktan atlayarak adaya paraşütle indiği ve indikleri zaman son hayatta kalan oyuncu olabilmek için çevrede sizi hayatta tutabilecek ekipmanlar bularak savaştığı efsanevi bir oyun. Mobil versiyonu dünyada ve ülkemizde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Böylesine kaliteli ve aksiyonun bol olduğu bir oyunu yalnızca telefondan oynamak istemeyenler Gameloop gibi emülatör programları aracılığıyla PC cihazları üzerinden de oyunu oynuyorlar.

Oyuna gelen 2.6 son sürümünün otomatik olarak güncellenmemesi ve nasıl yapacağını bilmeyen oyuncular bu durumlarda araştırmalar yapıyorlar. Bizde bu içeriği Gameloop kullanıcılarının PUBG Mobile 2.6 İndir ve Güncelleme Yap aşamalarında yardımcı olmak için hazırladık. Yukarıdaki bağlantılar sayesinde doğrudan oyunu platform üzerinden güncelleyerek oynamaya devam edebileceksiniz.

Herhangi bir şekilde Gameloop uygulamasını güncellemeye çalışmayınız, burada bizi ilgilendiren durum PUBG Mobile oyununa gelen güncellemedir. Bu yüzden platform içerisindeki uygulama mağazasından oyunu ziyaret ederek manuel güncelleyebilir veya sizlere verdiğimiz bağlantı üzerinden resmi adrese giderek son sürüm güncellemelerini otomatik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Gameloop “PUBG Mobile 2.6 Güncellemesi” Nedir?

PUBG Mobile 2.6 güncellemesiyle birlikte sizleri bekeleyen bazı yeniliklerin başlıkları aşağıdaki gibidir. Bazı önemli değişiklikler ve yeni tanıtımlar şu şekildedir:

  • Tamamen yeni temalı: Dinoground – Yeni PvE Velociraptors & Pterosaurs, Mini Dinozor Oyunları, Dinozor Binekleri
  • World of Wonder Büyük Oynanış Güncellemeleri
  • Klasik Mod Güncellemeleri
  • Metro Royale Güncellemeleri
  • Genel İyileştirmeler
  • Yeni Sezon: Döngü 4 Sezon 12
  • Sistem İyileştirmeleri
  • Güvenlik İyileştirmeleri
  • Başlık Yükseltmeleri

Yukarıdaki yeni gelişmeler oyunun son sürümü ile eklenerek sizleri beklemektedir. Gameloop üzerinden PUBG Mobile oyununu hemen 2.6 sürümüne yükselterek oynamaya devam edebilir ve bu değişikleri oyun içerisinde görebilirsiniz.