Tekipdeyiz

Ons altında doping etkisi! Hatice Kolçak’tan yatırımcılara uyarı: Yeni rekorlar bekleniyor…

Ons altında doping etkisi! Hatice Kolçak’tan yatırımcılara uyarı: Yeni rekorlar bekleniyor…
60 views
13 Haziran 2023 - 15:48

İsabetli tahminleriyle bilinen altın ve para piyasaları uzmanı Hatice Kolçak’tan yeni değerlendirmeler geldi. Altın fiyatlarına dair yorumlarını paylaşan uzman isim gram altındaki etkiyi paylaştı. Gram altın fiyatlarında yakın zamanda ons altının doping etkisinin görüleceği ve yeni rekorların gelebileceğini ifade etti. İşte tüm detaylar…

YÜKSELİŞLER YAKINDA BAŞLAYACAK

Türkiye’de yaşanan seçimler sonrasında hareketlenen altın fiyatları gündemde yer alıyor. Yatırımcıların ve uzmanların gündeminde yer alan altın fiyatlarına dair açıklamalar gelmeye devam ediyor. Altın ve para piyasaları uzmanı Hatice Kolçak’tan gram altına dair değerlendirmeler geldi.

Gram altın fiyatlarındaki yükselişlerin kısa bir zaman içerisinde başlayacağını ifade etti. Resmi Youtube kanalı üzerinden paylaştığı videoda yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Hatice Kolçak, ons altın fiyatlarında güzel haberler beklediğini duyurdu. Yatırımcıların gündeminde yer alan gram altın ve ons altına dair açıklamalarda bulundu.

1926090-1200x627.jpg

YATIRIMCILARA MÜJDE

Youtube kanalı üzerinden yaptığı paylaşım ile yatırımcıların dikkatini çeken Hatice Kolçak kritik detaylara değindi. Seçimlerden sonra ani bir yükseliş yaşayan gram altın fiyatlarını gözden geçiren uzman isim tahminlerde bulundu. Ons altın fiyatlarına ve gram altın fiyatlarına dair açıklamalar yaparken, ons altın fiyatlarında yüz güldüren haberlerin yakında olduğunun da altını çizdi.

Daha öncesinde sık sık yaptığı isabetli tahminleriyle bilinen uzman isim yatırımcılar tarafından yakın takibe alınmıştı. Gündemde yer alan uzman isim tarafından paylaşılan alımlara göre gram altın fiyatlarında henüz bir sorun görünmüyor. Seçimler ve yaz mevsimleriyle birlikte artış gösteren gram altında artışların devam etmesi bekleniyor.

1549863.webp

ALTIN DEĞERLENDİRMESİ

Altın ve para piyasaları uzmanı Hatice Kolçak’ın açıklamaları ise şu şekilde;

“Gram altında hiçbir sorun yok. Yön yukarı. Dolar/TL artıyor. Bu da gram altının yükselmesine neden oluyor. Ons altın tarafı önemli. Ons altında 2 bin doları görebiliriz. Hem dolar hem de ons altından gelen destekle gram altında bir gol görebiliriz. Hatta gram gümüşten de olumlu bir yükseliş bekliyoruz.”