Tekipdeyiz

Nazan Öncel, eski eşi Salih Öncel’i vefatının altıncı yılında unutmadı

Nazan Öncel, eski eşi Salih Öncel’i vefatının altıncı yılında unutmadı
95 views
21 Mayıs 2023 - 7:02
  1. Şarkıcı ve söz yazarı Nazan Öncel, 18 yaşındayken Salih Öncel ile nikâh masasına oturmuştu. Serkan adını verdikleri bir oğulları olan çift, 12 yıl sonra anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı.

Usta sanatçı, ayrılığa rağmen eski eşinin Öncel soyadını kullanmaya devam etmişti. Salih Öncel ise 18 Mayıs 2017 tarihinde kanserden dolayı hayatını kaybetmişti.

“RAHAT UYU KIYMETİM”

Nazan Öncel, Salih Öncel’i vefatının altıncı yılında eski eşini andı. Takipçilerini 50 yıl öncesine götüren ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı nostaljik paylaşım ile duygularını dile getirdi.

Her neredeysen bin sevgi, bin selam olsun. Kalbimizdeki yerin sabittir değişmez. Gittiğin yer umarım neşelidir, bu kadar acılı, bu kadar kederli değildir. Rahat uyu kıymetim. 1973 Kuşadası, balayı.

“BİZE DE BAYRAM BÖYLE GELDİ”

Nazan Öncel, geçtiğimiz ay oğlu Serkan Öncel’i evlendirmişti. Mutlu haberi “Bize de bayram böyle geldi. Bu vesileyle herkesin bayramını kutlarım” mesajıyla duyuran sanatçı, Instagram hesabından oğlu ve gelini Pınar’ın nikâhından bir kareye yer vermişti.