Tekipdeyiz

Metro: Last Light Complate Edition ücretsiz olacak! Nasıl alınır?

Metro: Last Light Complate Edition ücretsiz olacak! Nasıl alınır?
90 views
19 Mayıs 2023 - 9:52

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan Metro: Last Light Complate Edition, Steam platformunda ücretsiz olacak!

Dünyanın en büyük dijital oyun satış platformu Steam‘de kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak bugün düzenlenen etkinlik ile birlikte Metro: Last Light Complete Edition, bedava oldu. İşte ayrıntılar…

İlk defa çıkış yaptıktan sonra oyunseverlerin büyük ilgisini toplayan Metro oyun serisinin ilk oyunu Metro 2033, Steam platformunda belli bir süre içerisinde ücretsiz olmuştu.

Aradan geçen yıllar ardından Metro oyun serisi, tekrardan yeni bir ücretsiz oyun duyurması ile gündemimize oturuyor. En son duyurulara bakılırsa Metro: Last Light Complate Edition, belirli bir süreliğine ücretsiz olarak oyunseverlere takdim edilecek.

Metro: Last Light Complete Edition bedava oldu!
Metro 2033’ün devamı niteliğinde 2013 yılında piyasaya sürülen Metro: Last Light, 2034 yılında, nükleer savaş sonrası Moskova’nın yeraltı metro istasyonlarında geçiyor. Oyuncu olarak dünyanın yıkımından kurtulan birkaç insan arasında yer alıyoruz. Buradan kurtulmak içinse yüzeyde yaşayan mutasyona uğramış yaratıklar ve diğer hayatta kalanlarla mücadele etmek zorundayız.

Geliştirici 4A Games, Metro: Last Light‘ın 10. yılı şerefine düzenlediği kampanya ile oyunu ücretsiz hale getirdi. Kütüphanenize ekleyerek kalıcı olarak sahip olabilirsiniz. Bu kampanya, 25 Mayıs saat 20.00’da sona eriyor.

En popüler oyunlar arasında yer alan Death Stranding, Epic Games Store’da bedava oldu. Peki nasıl ücretsiz şekilde alınır?

Metro: Last Light Complate Edition, pek çok DLC’yi içeriyor. Yani bu kampanya ile oyunla birlikte ek içeriklere de sahip olacaksınız. Metro: Last Light Complate Edition’a ücretsiz olarak sahip olabilmek için şu adımları takip edin;

1. Adım: Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşın.
2. Adım: “Metro: Last Light Complete Edition Alın” başlıklı alandan “Hesaba Ekle” butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize dahil edin.
İndirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar!
Metro: Last Light sistem gereksinimleri
Minimum:

İşletim sistemi: Windows XP (32-bit), Vista, Windows 7, 8
İşlemci: 2.2+ GHz hızında iki adet çekirdeğe sahip olması yeterli
Ekran kartı: GeForce 8800 GT 512 MB / GeForce GTS 250
RAM: 2 GB
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 9.0c
Tavsiye Edilen:

İşletim sistemi: Windows 7, 8
İşlemci: 3.0+ GHz hızında dört adet çekirdeğe sahip olması yeterli
Ekran kartı: GeForce GTX 480
RAM: 2 GB
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 11