Tekipdeyiz

Martin Scorsese imzalı “Killers of the Flower Moon” filminden ilk fragman geldi

Martin Scorsese imzalı “Killers of the Flower Moon” filminden ilk fragman geldi
73 views
19 Mayıs 2023 - 9:12

Martin Scorsese’nin yeni filmi “Killers of the Flower Moon”un fragmanı nihayet yayınlandı ve hayranlara filmdeki Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’yu ilk kez görme fırsatı verdi.

Martin Scorsese’nin Cannes’da prömiyerini yapacağı yeni filmi “Killers of the Flower Moon”dan ilk fragman yayınlandı.

Deneyimli yönetmenin, Osage kabilesine yönelik muameleye odaklanan 27. uzun metrajlı filmi, şehrin en zenginlerinden biri olan Mollie Burkart’ın trajik öyküsünü anlatıyor. Gerçek bir hikâyeye dayanan ve Burkhart ile Mollie Kyle arasındaki aşk üzerinden suç, ihanet ve güç dengelerinin anlatıldığı Killers of the Flower Moon’da, 20. yüzyılın başındaki Oklahoma’da kendi sınırları içerisinde bulunan petrol sayesinde bir anda beyazların hedefine yerleşen yerli Amerikalı toplumunun başından geçenleri konu ediniyor.

Scorsese’nin yeni filminde; Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun yanı sıra Lily Gladstone, Jesse Plemons, John Lithgow, Brendan Fraser, Tantoo Cardinal, Cara Jade Myers, JaNae Collins, Jillian Dion gibi isimler yer alıyor. Film şu anda Cannes Film Festivali 2023’te gösteriliyor. “Killers of the Flower Moon” Türkiye’de 20 Ekim 2023 tarihinde vizyona girecek.