Tekipdeyiz

Kurtuluş Kupası Ayak Tenisi kıran kırana geçti

Kurtuluş Kupası Ayak Tenisi kıran kırana geçti
28 views
18 Haziran 2023 - 10:59

İzmit Belediyesi’nin, İzmit’in kurtuluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediği Kocaeli Ayak Tenisi Turnuvası kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Kazananın kardeşlik olduğu turnuvada 20 yaş altında Yeşilova City, 20 yaş üstünde ise Gençlikspor şampiyon oldu.

KOCAELİ (İGFA) – 28 Haziran İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yılı etkinlikleri kapsamında İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Ayak Tenisi Federasyonu ortaklığında Kurtuluş Kupası Kocaeli Ayak Tenisi Turnuvası düzenlendi. Cephanelik Spor Tesisi’nde yapılan turnuvaya 20 yaş altı ve 20 yaş üstü toplam 15 takım katıldı.

Kıran kırana bir mücadelenin olduğu turnuvayı 20 yaş altında Yeşilova City, 20 yaş üstünde ise Gençlikspor kazandı. 20 yaş altında Fuat City ikinciliği Golden Boys ise üçüncülüğü elde ederken, 20 yaş üstünde Okanspor ikinci, Maltaspor ise üçüncü oldu.

Dostane bir havada geçen turnuvada asıl kazanan kardeşlik oldu. Sporculara madalyalarını İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, Ayak Tenisi İl Temsilcisi Mustafa Kürkan, Okul Sporları İl Temsilcisi Göksel Ergun, Bekirderespor Kulübü Başkanı Sabri Yıldız ve Başhakem Selim Yücesiyle verdi.