Tekipdeyiz

Kıyma 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Kıyma 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv
66 views
30 Haziran 2023 - 14:06

Kıyma 3.sezon 4.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, gelecek mi fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Kıyma 3.sezon 4.bölüm hakkında

24 Mayıs 2022‘de yayınlanmaya başlayan blu tv orijinal dizisidir. Sıfır Bir ve Sokağın Çocukları dizisinin yapımcılarının üstlendiği dizi, aksiyon, macera ve polisiye türünde yer alıyor.

Dizi yayınlanan 2 sezonu ile blu tv aboneleri tarafından beğeni ile izlendi. En çok merak edilen ise dizinin 3.sezonuydu.

Dizinin oyuncu kadrosunda Emrullah Sürmeli, Cengizhan Yurdutek, Mustafa Yılmaz, İrfan Ballı, Ömer Varol ve Salih İnci gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 3.sezonu 15 Haziran 2023 itibari ile yayınlanmaya başladı.

Dizinin 3.sezon 3.bölümünü izleyen Blu tv abonelerinin aklındaki soru ise Kıyma 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Kıyma dizisi konusu

Dizinin konusu, Ömer, Tufan, Poyraz ve Kadolar seyyar kebapçıyla artık organizasyonlara catering hizmeti yapmaktadır. Gittikleri bir organizasyonda farkında olmadan dolandırıcılara yardımcı olunca başlarına yine bir bela alırlar. Üstelik Adana’dan düşmanları Hasan da uzun zamandır onları aramaktadır. Ömerlerin yeni ortağı ve Hasan aynı pahalı tablonun peşine düşünce ortalık iyice karışır.

Kıyma dizisi oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Cengiz Yurdutek, İrfan Ballı, Salih İnci, Emrullah Sürmeli, Mustafa Yılmaz, Ömer Varol, Kerem Ali Yengüner, İsmail Ali Yeter gibi isimler yer alıyor.

Cengiz Yurdutek,
İrfan Ballı,
Salih İnci,
Emrullah Sürmeli,
Mustafa Yılmaz,
Ömer Varol,
Kerem Ali Yengüner,
İsmail Ali Yeter

Kıyma 3.sezon 3.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 3.sezon 3.bölümü 6 Temmuz 2023’de blu tv tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

The post Kıyma 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv appeared first on Yorum Güncel.