Tekipdeyiz

Kardeşlerim 92. Bölüm İzle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm izle! Kardeşlerim son bölüm tek parça full izle

Kardeşlerim 92. Bölüm İzle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm izle! Kardeşlerim son bölüm tek parça full izle
132 views
28 Mayıs 2023 - 8:30

ATV’nin dizisi Kardeşlerim 92. bölümüyle 27 Mayıs 2023 Cumartesi günü izleyicilerin karşısına çıktı. Merakla beklenen bölüm dizi biter bitmez internete yüklendi. İşte Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Kardeşlerim son bölüm tek parça full İzle.

Kardeşlerim dizisinin 92. bölümü 27 Mayıs Cumartesi günü ATV kanalında yayınlandı. İşte atv Kardeşlerim dizisi 92. bölümü izle linki…

KARDEŞLERİM 91. BÖLÜMDE NE OLDU?

En güzel hayallerimiz, yıkıla yıkıla inşa oluyor!”

Süsen’in başına gelen talihsiz kaza, tüm olayların seyrini değiştirirken, Sarp’ın yaptıklarına dayanamayan Ahmet, oğluyla ilgili radikal bir karar alır. Akif, Yakut Kulüp’te yeni bir maceraya yelken açmak için kolları sıvar. Şevval, Ahmet ve Suzan’ın ilişkisine darbe vurmak için sinsi bir plan yaparken, Ömer ve Sarp cephesinde beklenmedik gelişmeler yaşanır. Orhan’ın hayalini gerçekleştirmek için sürpriz bir yarışmaya katılan Eren kuzenler ve dostları, şok edici bir durumla karşı karşıya kalırlar.

KARDEŞLERİM OYUNCU KADROSU

 NGM Yapım’ın imza attığı; yapımcılığını Nazlı Heptürk, yönetmenliğini Serkan Birinci ve senaryosunu da Gül Abus Semerci’nin üstlendiği Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ise şöyle:

Celil Nalçakan (Akif Atakul)

Halit Özgür Sarı (Kadir Eren)

Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı)

Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren)

Cüneyt Mete (Orhan Eren)

Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye Eren)

Yiğit Koçak (Ömer Eren)

Aylin Akpınar (Emel Eren)

Simge Selçuk

Damla Su İkizoğlu

Onur Seyit Yaran

Cihan Şimşek

Kaan Sevi

atv Kardeşlerim dizisi 92. bölümü izle

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM İZLE

ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin 27 Mayıs günü yayınlanan 92. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

Kardeşlerim 92. Bölüm İzle Linki