Tekipdeyiz

Dilan Çiçek Deniz’in yüzündeki değişime yorum yağdı!

Dilan Çiçek Deniz’in yüzündeki değişime yorum yağdı!
431 views
09 Haziran 2023 - 15:57

Güzellik yarışması Miss Turkey 2014’te ikinci seçilen, şimdilerde oyunculuk kariyeriyle ön planda olan Dilan Çiçek Deniz, Thor Saevarsson’dan ayrılmış, Afra Saraçoğlu ile dört yıllık aşkı biten Mert Yazıcıoğlu ile birliktelik yaşamaya başlamıştı.

“İKİLİ İLİŞKİLER EMEK, FEDAKARLIK, ANLAYIŞ İSTER”

Mert Yazıcıoğlu (29) ile aşkı doludizgin devam eden Deniz, geçtiğimiz hafta L’Officiel Türkiye yeni sayısı için objektif karşısına geçmişti. 28 yaşındaki oyuncu, “Aşkın peşinden koşar mısın yoksa, çabuk vazgeçenlerden misin?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Sevdiğim insanlardan kolay vazgeçmem fakat sevmekten vazgeçtiğim bir nokta olabiliyor. Bu özelliğim benim için en hem güçlü hem de en zayıf tarafım. İkili ilişkiler zahmetli ve emek, karşılıklı fedakârlık, anlayış ister. Bunu aynı şekilde göremediğim zaman istemesem bile bir şey hissedemiyorum artık.

“MERT BENİ YALNIZ BIRAKMIYOR”

Geçtiğimiz ay ise Yazıcıoğlu’nun 30’uncu yaşını kutlamaya giden çift, akşam saatlerinde geldikleri mekandan yaklaşık altı saat sonra ayrılırken kapıda gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı.

Kolu kırık olan Deniz, “Ameliyat oldum, iyileşmeyi bekliyorum. Birkaç haftaya düzelecek sanırım. ‘Amadeus’ tiyatro oyunumuzda da ben seneye devam edeceğim. Mert bir an olsun yalnız bırakmıyor beni” diyerek sevgilisine övgüler yağdırmıştı.

SEVGİLİSİYLE LANSMANA KATILDI

Güzel oyuncu, son olarak dün akşam yüzü olduğu markanın lansmanına katıldı. Gecede Deniz’e sevgilisi Mert Yazıcıoğlu da eşlik etti.

Mini elbisesi ve kusursuz fiziği ile tüm bakışları üzerine çeken Dilan Çiçek Deniz’in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

“NE YAPMIŞ KENDİNE BÖYLE?”

Gözlerindeki ve çenesindeki farklılıkla gündem olan Deniz’e; “Estetik facialarinda bugün”, “Ne yapmış kendine böyle?” ve “Su gibi bir kızdı, yazık etmiş” gibi yorumlar yazıldı.