Tekipdeyiz

Derin Komplo Ekşi Yorumları

Derin Komplo Ekşi Yorumları
58 views
28 Haziran 2023 - 0:02

Derin Komplo Yorum, ekşi, yorum, dizi analizi, Sleeping Dog, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Haziran 2023 tarihinde Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Almanya orijinali kütüphanede yerini aldı. İzleyenlerinden büyük ilgi gören dizi Netflix top 10 listesinde de yer edinmeyi başardı.

İzleyenlerinden 6,3’lük bir imdb puanı toplamayı başaran Almanya dizisi hakkında neler söylendi hadi gelin birlikte göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Derin Komplo Dizi Konusu

Dizinin konusu, Yeni bir ölüm, kapandığı sanılan bir cinayet davası hakkında rahatsız edici şüpheler uyanmasına sebep olur. Sokaklarda yaşayan eski bir dedektif gerçeğin peşine düşer.

Düşmüş bir üst düzey polis memuru ve hevesli bir genç savcı, kapalı bir cinayet davası açmak için çok farklı iki nedene sahiptir. Ama yaptıklarında, Pandora’nın kutusu olduğu ortaya çıkıyor. Kanlı iz onları polisin ve adalet sisteminin daha da derinlerine götürürken, her iki taraf da bir komplo olduğundan şüphelenir. Yoksa her şey 18 ay önce kasabayı sallayan bir terör saldırısına mı geri dönüyor?

Derin Komplo Yorum

” Ağlama, daha iyisini yap! “#Netflix #DerinKomplo

— Ecz. Nilgün 1919 ϜϓſϞ🇹🇷 (@Eczaci_Nilgun) June 22, 2023

#SchlafendeHunde güzel bir diziye benziyor,ancak henüz komplo ne bende tam oturmadı.4 Bölüm bitirdinm,ancak hayla bir takım eksikler var.#SleepingDog sanırım 2 sezonlu bir dizi olacak

— Umit Korkunc (@umitkorkunc1907) June 24, 2023

Derin Komplo Ekşi Yorum / Ekşi Sözlük

gereksiz uzun dizilerden birisi daha. asla seni içine çekmeyen ve netflix’ten para koparmak isteyen yapımcıların giriştiği bir başka iş.
kalitesizlikte netflix tek adres olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

20 cl lik votka niye yasak

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

The post Derin Komplo Ekşi Yorumları appeared first on Yorum Güncel.