Tekipdeyiz

Derin Komplo benzeri diziler (en iyi 8 dizi)

Derin Komplo benzeri diziler (en iyi 8 dizi)
68 views
29 Haziran 2023 - 2:09

Derin Komplo benzeri diziler, tarzı diziler, gibi diziler, benzeyen diziler, en polisiye dizileri, en iyi soruşturma dizileri gibi aramalarınıza yogü listelerden yanıt bulabilirsiniz.

Derin Komplo benzeri diziler

Netflix’te son haftalarda Netflix top 10 listesinden düşmeyen dizi Derin Komplo, büyük ilgi görüyor. Derin Komplo dizisini bitiren seyirciler ise onun benzeri dizileri aramaya başladı bile.

Biz de yogü listeler olarak Derin Komplo benzeri dizilerin listesini sizler için hazırladık.

Derin Komplo benzeri diziler listesi

The Lørenskog Disappearance

Bir milyarderin karısı ortadan kaybolunca Norveç polisi çığırından çıkan basınla ve düzenbaz ihbarcılarla uğraşmak zorunda kalır. Gerçek olaylardan uyarlandı.

Bir kayıp olayıyla ilgili gizli bir soruşturma yürütmek zorunda kalan Jorunn Lakke, ölümcül sonuçlardan kaçınmak için davayı medyadan uzak tutmalıdır.

The Chestnut Man

İki dedektif korkunç bir cinayet mahallinde bulunan kestaneden yapılmış heykelcikten yola çıkarak bir politikacının kayıp çocuğuyla bağlantılı bir katilin peşine düşer.

Thulin ve yeni zoraki ortağı Hess korkunç bir cinayeti araştırır. Politikacı Rosa Hartung kızının kaybolmasının ardından işe döner.

Bad Banks

Lüksemburg’daki prestijli bir Yatırım bankası olan Crédit International’dan haksız yere kovulduktan sonra, yetenekli bir yatırım bankacısı olan Jana Liekam’a, rüya gibi bir iş teklif edilir. Jana aniden işini bırakmakla kalmamış, erkek arkadaşı ve 5 yaşındaki kızını da geride bırakmak zorunda kalmıştır. Jana, tutkusu ve hırsı ile yeni patronunu çabucak etkilemeyi başarırken, Crédit International’daki eski patronu Leblanc’ın gizlice ipleri elinde tuttuğunu ve Jana’yı kendi yararına manipüle ettiğini çok geç fark eder. Jana kısa süre sonra kendini yeni yükümlülükleri ile Leblanc’ın amansız şantajı arasında kalırken bulur… Jana ve kariyeri bu acımasız güç oyunundan sağ çıkabilecekler midir?

The Valhalla Murders

Acı dolu bir geçmişi olan Oslolu bir dedektif, memleketi İzlanda’ya dönerek azimli bir polisin gizemli bir fotoğrafla bağlantılı bir seri katili yakalamasına yardım eder.

Reykjavik limanındaki kanlı cinayetin ardından hırslı ancak bıkkın bir dedektif, katilin izini bulmakla görevlendirilir.

Paranoid

Bir kadın çocuk parkında vahşice öldürülünce, katili arayan bir grup dedektif kendilerini karanlık bir komplonun içine sürüklenirken bulurlar.

Kalabalık bir oyun parkında bir annenin rastgele bir cinayete kurban gitmesi kasabayı sarsar. Polis Bobby Day, göndereni belirsiz, ipuçları içeren paketler almaya başlar.

Orman

Bir cinayet kurbanının cesedinde bulunan bir kanıt, bir savcıda 25 yıl önce ortadan kaybolan kız kardeşinin hâlâ hayatta olabileceğine dair bir umut yaratır.

1994’te bir yaz kampı vahşi bir cinayetle derinden sarsılır. Yirmi beş yıl sonra polis, bir cinayet kurbanının teşhis edilmesi için savcı Paweł Kopiński’den yardım ister.

The Investigation

Kopenhag Polisi’nin Jens Møller başkanlığındaki Cinayet Birimi, İsveçli gazeteci Kim Wall cinayetini ve arkasındaki sırları çözmeye çalışmaktadır.

Dogs of Berlin

İki polis, ünlü bir Türk-Alman futbolcunun cinayetini araştırır ama polislerden birinin davaya gölge düşürecek yeraltı bağlantıları vardır.

Almanya’nın oynayacağı kritik bir maçın arifesinde, görevde olmayan polis Grimmer yeni bir suç mahallindeki polisleri fark eder ve maktulün kim olduğunu görünce şaşırır.

The post Derin Komplo benzeri diziler (en iyi 8 dizi) appeared first on Yorum Güncel.