Tekipdeyiz

Culpa tuya Filmi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

Culpa tuya Filmi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime
73 views
30 Haziran 2023 - 19:07

Culpa tuya filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Amazon Prime Video, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

İlk olarak WattPad hikayesi olarak ortaya çıkan Culpables adlı serinin ilk parçası olan Culpa Mia büyük ilgi topladı.

2017 yılında yayınlanan Culpables serinin 2.parçası olan Culpa Tuya’nın ne zaman çıkacağı merak edilmeye başlandı. Mercedes Ron tarafından kaleme alınan kitap ilk olarak 21 Eylül 2017’de yayınlanmıştı.

Serinin ilk parçası Culpa Mia’da Domingo González yönetmenliğini yapmış, filmin senaryosunu da yine kendisi kaleme almıştı. Serinin düşünülen devam filminde de yine yönetmen ve senaryo koltuğunda Domingo González oturması bekleniyor.

Nicole Wallece ve Gabriel Guevara’nın başrollerinde yer aldığı filmin devam serisinde de aynı isimlerin yer alması bekleniyor.

Culpa tuya Filmi konusu

Filmin konusu, Noah yaşadığı şehri, sevgilisini ve arkadaşlarını geride bırakıp annesinin yeni kocasının malikânesine taşınmak zorunda kalır. Orada tanıştığı yeni üvey kardeşi Nick’le karakterleri uyuşmasa da aralarındaki çekim ile asi ve sancılı mizaçları ikilinin dünyasını altüst eder ve birbirlerine sırılsıklam âşık olmalarına neden olur.

Noah kasabasını, erkek arkadaşını ve arkadaşlarını geride bırakıp annesinin yeni zengin kocasının malikanesine taşınmak zorundadır. Orada yeni üvey kardeşi Nick ile tanışır. Gizlice delicesine aşık olurlar.

Culpa tuya Filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Nicole Wallace, Gabriel Guevara, Marta Hazas, Iván Sánchez, Eva Ruiz ve Víctor Varona gibi isimler yer alıyordu. ikinci filmde de devam eden karakterlerin yer alması bekleniyor.

Nicole Wallace – Noah
Gabriel Guevara – Nick
Marta Hazas – Rafaella
Iván Sánchez – William
Eva Ruiz – Jenna
Víctor Varona – Lion
Fran Berenguer – Ronnie
Adriana Ubani – Anna

Culpa tuya ne zaman çıkacak?

Culpables serisinin 2.parçası olan yapımla ilgili henüz bir çalışma bulunmuyor. Ancak Amazon Prime’da büyük beğeni toplayan 3 parçalık serinin film şeklinde de tamamlanması bekleniyor.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

The post Culpa tuya Filmi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime appeared first on Yorum Güncel.