Tekipdeyiz

Bursa İnegöl’de enstrüman kursiyerlerinden muhteşem final

Bursa İnegöl’de enstrüman kursiyerlerinden muhteşem final
31 views
18 Haziran 2023 - 13:39

Bursa’da İnegöl Belediyesi’nin kültür sanat kursları kapsamında düzenlediği 5 ayrı enstrüman kursunu başarıyla tamamlayan öğrenciler, yıl sonu dinletilerinde yeteneklerini sergilediler. Kursiyerlerin performansı dinleyenlerden tam not aldı.

BURSA (İGFA) – Bir yandan hizmet atağını sürdürürken bir yandan da kültür ve sanat alanında çalışmalar ortaya koyan İnegöl Belediyesi’nin düzenlediği kültür sanat kursları büyük ilgi gördü.

Gitar, bağlama, ney, keman ve piyano olmak üzere toplam 5 ayrı branşta düzenlenen kurslarda, yıl boyu 120 kursiyer eğitim aldı.

Ekim ayında başlayan kültür sanat kursları, Haziran ayı ikinci haftası itibarıyla sonra erdi. Kursiyerler için yıl boyunca öğrendiklerini sergilemeleri adına Gençlik Merkezinde dinletiler ve yıl sonu gösterileri düzenlendi. Her akşam farklı bir kursun dinleti ve sertifika töreninde gençler sezon boyunca öğrendiklerini sergileyerek aldıkları eğitimin hakkını verdi. Dinleyenlerin büyük beğenisini toplayan performanslarla alkış toplayan kursiyerler, İnegöl Belediyesi kültür ve sanat kurslarıyla sanat yolunda ilk adımlarını atmış oldu.