Tekipdeyiz

Bolu’da 15 Ocak 2024 Pazartesi günü elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahalleler

Bolu’da 15 Ocak 2024 Pazartesi günü elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahalleler
16 views
13 Ocak 2024 - 11:08

15 Ocak 2024 Merkez / Bolu Elektrik Arızası

Elektrik Kesintisi uyarısı: Bolu, Merkez 2024-01-15 tarihinde 5 saat süreyle susuz kalacak. Bu kesinti, Bolu genelinde yaşanacak diğer kesintilerle birlikte nasıl bir etki yaratacak? Özellikle Merkez ilçesinde yaşanacak bu kesinti, günlük yaşamı, işleri ve hizmetleri nasıl etkileyecek? Detaylar ve kesintinin olası etkileri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz

15 Ocak 2024 Pazartesi 10:00 Bolu Merkez Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 5 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Bolu
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Merkez
Merkez Kesinti Bölgeleri : ALPEREN SK., ANKARA BOLU YOLU, ARIKLAR MAHALLE YOLU, ÇAYGÖKPINAR DÜVENLİK MAH, ÇAYGÖKPINAR KÖY YOLU, ÇAYGÖKPINAR KÖYÜ YOLU, ÇAYGÖKPINAR TAŞIRMA TESİSİ, ÇORAK YENİCEPINAR, D.100 KARAYOLU, DÜVENLIK MAHALLE YOLU, ECIRLER MAHALLE YOLU, ECİRLER MAH, ERCEK MAHALLE YOLU, GÖKPINAR KÖY SİNİR MAH, GÖKPINAR KÖY YOLU, GÖKPINAR KÖYÜ MERKEZ MAH, GÖKPINAR KÖYÜ YOLU, GÜDÜKLER MAHALLE YOLU, HARMAN YERI, HARMAN YERİ, HARMAN YERİ SK., KARTALKAYA YOLU, KINDIRA KÖY ERCEK MAHALLE YOLU, KINDIRA KÖY YOLU, KINDIRA KÖYÜ, KINDIRA YOLU, KOLKÖY YAYLA YOLU, SARAYCIK, SARAYCIK YUKARI MAH, SARAYCIK YUKARI MAHALLE YOLU, SINIR MAHALLE YOLU, SUSUZKINIK KÖY SOKAGI, SUSUZKINIK KÖYÜ YOLU, YENICEPINAR YAYLA YOLU, YENİCEPINAR KÖYÜ KAVAK PINARI, YENİGEÇİTVEREN MERKEZ KÖY SOKAĞI, YURTYERİ SK.
Merkez Elektrik Kesintisi Sebebi :
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 15 Ocak 2024 Pazartesi 10:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 15 Ocak 2024 Pazartesi 15:00
Haber Kaynağı : SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.)

Mudurnu, Bolu 15 Ocak 2024 14 Saat Süreli Elektrik Kesintisi Hakkında GüncellemelerBolu Mudurnu ilçesinde bugün toplam 2 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Bolu genelinde farklı ilçelerde meydana gelen Elektrik Kesintisi arızaları ve kesintileri yaşam süreçlerini olumsuz etkiliyor, ve bu durumdan Mudurnu de nasibini alıyor. Kesintinin ne kadar süreceği konusunda endişe ve merak hakimken, 2024-01-15 tarihli Bolu, Mudurnu Elektrik Kesintisi ve Arıza Durumu haberimizde bu konuyla ilgili en güncel bilgileri ve ayrıntıları bulabilirsiniz.

Elektrik kesintisinin tahmini süresi : 2 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Bolu
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Mudurnu
Dikkat! Mudurnu için Elektrik Kesintisi Olacak Bölgeler : AHMET HAMAMCIOĞLU SK., ERDEMLER SK., ERKAY SK., GONCA SK., HAMAM SK., HAVLU SK., KATİPLER SK., KÖPRÜBAŞI SK., KURAN KURSU SK., KURTLAR SK., KUZEY SK., KUZYAKA SK., NİSAN 17. SK., SİVRİCEALTI SK.
Dikkat! Mudurnu’ta Elektrik Kesintisinin Sebebi :
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 15 Ocak 2024 Pazartesi 14:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 15 Ocak 2024 Pazartesi 16:00
Haber Kaynağı : SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.)

15 Ocak 2024 Gerede / Bolu Elektrik Verilmeyecektir

Bolu’nın Gerede ilçesinde, 2024-01-15 tarihinde yaşanacak olan elektrik kesintisinin süresi 8 saat olacak. Bu, Bolu genelinde meydana gelen diğer kesintilerle birlikte yaşamı olumsuz etkileyebilir. Etkilenen bölgeler, alternatif enerji kaynakları ve kesintinin neden olduğu sorunlarla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

2024-01-15 Bolu Gerede Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 8 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Bolu
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Gerede
Bolu Gerede’ta Elektriği Kesilen Sokak ve Mahalleler : AKBAS KÖY YOLU, AKBAŞ KÖYÜ YOLU, ÇALAMAN KÖY YOLU, ÇALAMAN KÖYÜ YOLU, ÇUKURCA KÖY YOLU, ÇUKURCA KÖYÜ YOLU, ÇUKURCA MANDIRA YOLU, DEMIRCI MAHALLESI YOLU, HASANLAR KÖYÜ YOLU, KALAÇ KÖYÜ YOLU, KURTLAR, KURTLAR MAHALLESI YOLU, KÜLEF KÖYÜ SEYFE MAH, KÜLEF KÖYÜ YOLU, MUKAMLAR KÖY YOLU, MUKAMLAR KÖYÜ YOLU, SEYFE MAHALLESI YOLU, YAMAN MAHALLESI YOLU, ZEYNELLER KÖYÜ YOLU MEVKİ, ZEYNETLER KÖYÜ
Gerede’ta Elektriğin Kesilme Nedeni :
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 15 Ocak 2024 Pazartesi 09:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 15 Ocak 2024 Pazartesi 17:00
Haber Kaynağı : SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.)

15 Ocak 2024 Mudurnu / Bolu Elektrik Verilmeyecektir

Mudurnu şehrinde yaşanan elektrik kesintisi hayatı olumsuz etkiliyor. Bolu’da belirli ilçelerde elektrik kesintisi yaşanmaya devam ediyor, bundan nasibini Mudurnu ilçesi de aldı. Mudurnu ilçesinde kesintinin ne kadar süreceği merak ediliyor. 15 Ocak 2024 Mudurnu / Bolu Elektrik Verilmeyecektir başlıklı haberimizde kesintinin detaylarını yazdık.

Bolu Mudurnu için Planlanan Elektrik kesintisi süresi : 2 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Bolu
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Mudurnu
Hangi Mudurnu bölgeleri Elektrikten Etkilenecek? : A.SELAHATTİN BAYSAL CD., AKCALARKAŞI SK., ANKARA CD., BAHÇELER SK., BÜYÜKKAPI SK., ÇAYKENARI SK., ELEKTRİK SK., FINDIKLAR SK., HACETTEPE DİBİ SK., KIRLANGIÇ SK., KOLAKLAR SK., RAHMETLER SK.
Mudurnu’ta Elektrik Niye Kesik? Nedeni :
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 15 Ocak 2024 Pazartesi 10:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 15 Ocak 2024 Pazartesi 12:00
Haber Kaynağı : SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.)