Tekipdeyiz

Bilecik’de 18 Ocak 2024 Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahalleler

Bilecik’de 18 Ocak 2024 Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahalleler
10 views
16 Ocak 2024 - 11:53

18 Ocak 2024 Perşembe günü Bilecik’de  elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahallelerin güncel tam listesi.

18 Ocak 2024 Merkez / Bilecik Elektrik Kesinti BilgisiBilecik Merkez ilçesinde bugün toplam 5 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Bilecik genelinde farklı ilçelerde meydana gelen Elektrik Kesintisi arızaları ve kesintileri yaşam süreçlerini olumsuz etkiliyor, ve bu durumdan Merkez de nasibini alıyor. Kesintinin ne kadar süreceği konusunda endişe ve merak hakimken, 2024-01-18 tarihli Bilecik, Merkez Elektrik Kesintisi ve Arıza Durumu haberimizde bu konuyla ilgili en güncel bilgileri ve ayrıntıları bulabilirsiniz.

Elektrik kesintisinin tahmini süresi : 5 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Bilecik
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Merkez
Elektrik kesintisinden etkilenen yerler : SELÖZ – KÖYÜN KENDİSİ : SELÖZ KÖY SOKAĞI KÜME EVLER 18.01.2024 Perşembe günü 10:00 – 15:00 saatleri arasında Bilecik İli, Merkez İlçesi’ nde bulunan, Selöz Köyü trafonun Hatbaşı Enerji Nakil Hattında Bakım Onarım çalışması yapılacağından belirtilen gün ve saatlerde; Merkez İlçesinde bulunan; Selöz Köyüne enerji verilemeyecektir.
Elektrik Kesintisi Nedeni : Bakım onarım çalışmaları nedeniyle
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 18 Ocak 2024 Perşembe 10:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 18 Ocak 2024 Perşembe 15:00
Haber Kaynağı : OEDAŞ (Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.)

18 Ocak 2024 Osmaneli / Bilecik Elektrik Kesinti Var

Bilecik’nın Osmaneli ilçesinde, 2024-01-18 tarihinde yaşanacak olan elektrik kesintisinin süresi 6 saat olacak. Bu, Bilecik genelinde meydana gelen diğer kesintilerle birlikte yaşamı olumsuz etkileyebilir. Etkilenen bölgeler, alternatif enerji kaynakları ve kesintinin neden olduğu sorunlarla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

2024-01-18 Bilecik Osmaneli Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 6 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Bilecik
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Osmaneli
Bilecik Osmaneli’ta Elektriği Kesilen Sokak ve Mahalleler : ADLİYE – KÖYÜN KENDİSİ : , ADLİYE KÖY SOKAĞI KÜME EVLER AĞLAN – KÖYÜN KENDİSİ : , AĞLAN KÖY SOKAĞI KÜME EVLER BOYUNKAYA – KÖYÜN KENDİSİ : , BOYUNKAYA KÖY SOKAĞI KÜME EVLER HİSARCIK – HİSARCIK : , HİSARCIK KÖY SOKAĞI KÜME EVLER OĞULPAŞA – OĞULPAŞA : , OĞULPAŞA KÖY SOKAĞI KÜME EVLER SARIYAZI – SARIYAZI : , ADAPAZARI İZNİK CADDE , SARIYAZI KÖY SOKAĞI KÜME EVLER SARIYAZI – BENLİ : , BENLİ KÖY SOKAĞI KÜME EVLER 18.01.2024 Perşembe günü 09:30 – 15:30 saatleri arasında, Bilecik İli, Osmaneli İlçesi’ nde bulunan Çerkeşli KÖK – Ağlan Grubu Enerji Nakil Hattı’ nda Bakım Onarım çalişması yapılacağından belirtilen gün ve saatlerde; Bilecik İli, Osmaneli İlçesi’nde bulunan; Sarıyazı Köyü, Sarıyazı Benli Mahallesi, Adliye köyü, Ağlan Köyü, Hisarcık Köyü, Boyunkaya köyü ve Oğulpaşa Köyü ile Özel Abonelerimiz olan ; S.S. Çerkeşli Göleti Sulama Kooperatifi Sağ Sahil , Ali Yavaş, Ağlan Köyü Tarımsal Sulama, Turkcell Hisarcık , Osman Şahan, Selami Ceyhan, Boyunkaya İçme Suyu , Bayram Gümüş, Süleyman Beşli, Osman Nuri Yıldız, Sarıyazı Köyü İçme Suyu, Sami Durmaz, Feyzullah Sönmez, Mehmet Ali Çakıl, Oğulpaşa Köyü Tar. Sul. trafolara enerji verilemeyecektir.
Osmaneli’ta Elektriğin Kesilme Nedeni : Bakım onarım çalışmaları nedeniyle
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 18 Ocak 2024 Perşembe 09:30
Elektrik kesintisi bitiş saati : 18 Ocak 2024 Perşembe 15:30
Haber Kaynağı : OEDAŞ (Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.)