Tekipdeyiz

Al Sancak 15. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

Al Sancak 15. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle
106 views
18 Mayıs 2023 - 18:06

Al Sancak dizisinin 15. bölümü 18 Mayıs 2023 Perşembe günü TRT1’de yayınlandı. Al Sancak’ın 15. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Al Sancak 15. Bölüm izle.

TRT1’in dizisi Al Sancak’ın 15. bölümü 18 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Al Sancak’in on beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte TRT1 Al Sancak 15. bölüm izle linki… Dizi izle…

Yönetmenliğini Can Emre’nin üstlendiği, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini ise Uğur Güneş ve Gülsim Ali paylaşıyor.

AL SANCAK DİZİSİ 14. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ali Yüzbaşı’nın hamlesi dengeleri alt üst ediyor Ali Yüzbaşı, Ahtapot’a karşı beklenmedik, yeni bir hamlede bulunur. Düşmana yaptığı teklif, dengeleri yerinden oynatacak türdendir. Operasyonun odağındaki kolyeden çıkan mikrofilmi teslim etmek karşılığında terör örgütünün elinde esir bulunan istihbarat personeli Emre’yi talep eder. Fakat Emre’yi örgütün elinden almak hiç de kolay olmayacaktır. Ali ve Nadia, Boran’ın da mecburen katılacağı operasyon sonucunda Emre’yi esaretten kurtarabilecek midir? Ali Yüzbaşı, içinde bulunduğu cendereden kurtulabilecek mi?

Elizabeth ve Boran, soğuk savaş döneminden kalma nükleer silahların gömüldüğü konum bilgilerini içeren mikrofilmi ele geçirdikten sonra Ali Yüzbaşı’yı öldürmeyi planlar. Ali Yüzbaşı, kendisine kurulan tuzağı fark edebilecek midir? Elizabeth, gerçekten Nadia’nın annesi mi? Çelebi, Sacit’in emriyle Gülseren’in gerçekten ölüp ölmediğini araştıracaktır.

Sacit, Elizabeth’in gizeminin bu araştırmanın sonucunda çözüleceğine inanır. Elizabeth, iddia ettiği gibi Nadia’nın annesi Gülseren Turnalı mıdır? Nadia, Ali ve Elizabeth arasında kalıyor Nadia süreç içinde Ali’nin değişen tavrını anlamaya çalışır. Ali, Elizabeth’i yakalamak üzere Sacit Komutan’dan açık emir alır.

Nadia, annesini doğru yola çevirebilmek için Ali’den zaman ister. Bu rica kabul görmeyince ipler gerilir. Nadia, Ali ile Elizabeth arasında kalır. Baş gösteren anlaşmazlık neticesinde karşı karşıya gelen Ali ve Nadia, bu büyük krizi ilişkileri zarar görmeden atlatabilecek midir?

AL SANCAK DİZİSİ OYUNCULARI

Uğur Güneş – Hakan
Gülsim Ali
İdris Nebi Taşkan
Ahmet Yenilmez
Gözde Türker
Ahmet Olgun Sünear
Emre Dinler
Eslem Akar – Sedef
Tezhan Tezcan
Çağlar Sayın
Fatih Gühan
Faruk Aran
Rıdvan Aybars Düzey
Murat İnce
Melih Özdoğan

TRT1 Al Sancak 15. bölüm izle

AL SANCAK TRT1İZLE

Al Sancak dizisinin TRT1’de 18 Mayıs günü yayınlanan 15. bölümünü (Al Sancak 15. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

AL SANCAK 15. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ