Tekipdeyiz

Acil nakit ihtiyacı olanlara müjde! Faizsiz 15 bin TL kredi verilecek: Başvuru için son günler…

Acil nakit ihtiyacı olanlara müjde! Faizsiz 15 bin TL kredi verilecek: Başvuru için son günler…
33 views
18 Mayıs 2023 - 14:50

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların sunduğu kredi kampnayalarını araştırıyor. Akbank başlattığı bu yeni kampnaya ile başvuranalra faizsiz kredi vereceğini açıkladı.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşların her fırsatta yanında olduğunu gösteren o banka, başvuran vatandaşlara 15 bin TL faizsiz kredi vereceğini duyurdu. Akbank son dönemlerde başlattığı bir çok kampanya ile vatandaşlara destek oluyor. Sık sık başlatılan faizsiz kredi kampanyalarına bir yenisini ekleyen Akbank, faizsiz kredi kampanyasında başvuru yapan müşterilere 15 bin TL tutarında ödeme yapacak.

SON GÜN 31 MAYIS

Mayıs ayının sonlarına gelirken yeni kampanyaları hayata geçiren banka başlattığı bu faizsiz kredi kampanyası ile bir çok yeni müşteri kazanmaya hazırlanıyor. Kampanyaya katılım ise 1 Mayıs 2023 ile 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kampanyadan faydalanabilmek için mobil uygulama üzerinden “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Kampanyaya ilişkin detayları web sitesi üzerinden yayınlayan Akbank, kampanyada faydalanmak isteyenlerin Akbank hesabı açmaları gerektiği belirtildi.